top of page

Jauninamoji veido procedūra

30 min 29 Eur

5 procedūros 120 Eur

10 procedūrų 210 Eur

Procedūra pasiekia giliuosius odos sluoksnius, todėl oda tampa elastingesnė, stangresnė ir įgauna odos skaistumą.

Skirta: antakių suraukimo linijos mažinimui; šypsenos (džiaugsmo) raukšlių mažinimui; paburkusiems ir patamsėjusiems ratilams aplink akis; didinti tvirtumą aplink veido ovalą, jį modeliuojant; sumažinti dvigubą smakrą.

Express
masažas veidui

15 min 19 Eur

Trumpas veido masažas. Jo metu pagerėja audinių mikrocirkuliacija, medžiagų apykaita, limfos apykaita, taip pat oda įgauna stangrumo, bei natūralaus odos skaistumo.

Masažo metu masažuojama kaklas, skruostai, akių išoriniai kampučiai (,,žąsų kojelės‘‘), kakta.

Express masažas probleminei vietai

Zoninis masažas, atliekamas klubams, pilvui arba sėdmenims. Procedūros metu šalinamos riebalų sankaupos, toksinai, oda tampa stangresnė ir lygesnė. Procedūra lieknina ir grakština siluetą.

20 min 33 Eur

M 160 Gradiali Visos FB_edited.jpg

Kūno modeliavimo procedūra

45 min 50 Eur

5 procedūros 235 Eur

10 procedūrų 420 Eur

Figūrą modeliuojantis masažas – tai 100 proc. natūrali, saugi, neinvazinė, neskausminga procedūra. Skirtingu greičiu ir įvairiomis kryptimis besisukantys LPG Cellu M6 alliance aparato mechanizmai – volelis ir lopetėlė – veikiant intensyviam siurbimui, efektingai, ir svarbiausia – švelniai masažuoja giluminius odos sluoksnius, aktyvina kraujotaką, šalina toksinus, skatina limfos nutekėjimą ir odos stangrumą bei jaunatvę garantuojančių medžiagų – kolageno, elastino ir hialurono rūgšties – gamybą.

Mechaninio masažo metu yra akcentuojamos probleminės kūno vietos: nugara, juosmuo, sėdmenys, šlaunys, vidinės šlaunys, pilvas, rankos.

REKOMENDUOJAME 5 KARTŲ KŪNO MODELIAVIMO ARBA 10 KARTŲ KŪNO MODELIAVIMO PROGRAMAS. Moksliniai rezultatai (Po 10 kartų):

  • talijos sumažėjimas – 5,2cm,

  • celiulito sumažėjimas – 99%,

  • odos stangrumo padidėjimas – 82%.

Atpalaiduojantis kūno masažas

30 min 44 Eur

Tai ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.

 

Poveikis: puikiai atpalaiduoja raumens įtampą, aktyvina kraujo priplūdimą į raumenis, taip sumažindamas susikaupusią įtampą. Puikiai tinka po sporto treniruočių.

bottom of page