top of page

Tailandietiškas tradicinis masažas

60 min 69 Eur

90 min 95 Eur

120 min 130 Eur

Tradicinis tailandietiškas masažas, tai senovės relaksacijos paslaptis sukaupęs tradicinis tajų masažas. Rankų delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga atliekami raumenis atpalaiduojantys bei raiščius stiprinantys pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Reguliarus masažas mažina psichologinę įtampą, stresą ir nerimą, šalina fizinius blokus, padeda iš kūno pašalinti susikaupusias druskas, lavina kūno lankstumą bei didina judesių diapazoną. Sakoma, kad tradicinis tailandietiškas masažas yra tam tikra Jogos forma, tik jo metu visą darbą už jus atlieka masažo meistrė.

Tailandietiškas masažas sportuojantiems

60 min 65 Eur

90 min 95 Eur

Teisingai pritaikytas masažas yra pati efektyviausia terapija, leidžianti nuimti raumenų įtampą ir grąžinti raumenyno sistemos balansą. Reguliarus masažas sportuojančiam gali padėti išvengti traumų, susijusių su raumenų ar raiščių pertempimais, atsirandančiais dėl didelio fizinio krūvio. Kvalifikuotos masažo meistrės, aptikusios pakitimus minkštuosiuose audiniuose, išlaisvina raumenis nuo įtampos. Masažas atliekamas naudojant specialius tailandietiškus balzamus bei aliejus.

Tailandietiškas aromaterapinis masažas

60 min 69 Eur

90 min 95 Eur

Aromaterapija, tai menas, gebantis atpalaiduoti, nuraminti ar sužadinti kvapų pagalba. Aromatiniai aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, o masažo metu naudojama unikali atlikimo technika gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį bei atstato jėgas. Masažo metu atliekama ypatinga ištisinių judesių kombinacija bei intensyviai stimuliuojami energetiniai taškai. Šis masažas yra efektyvi profilaktinė priemonė, atjauninanti organizmą.

3T4A8468.jpg

Liekninamasis tailandietiškas masažas

Tai specialus, tradicijomis paremtas tailandietiškas masažas, koreguojantis kūno linijas. Šis masažas atliekamas su specialiais aliejais, skatinančiais riebalų bei toksinų šalinimą iš organizmo. Profesionalių meistrių metodų bei specialių aliejų poveikio dėka jauskitės lieknesni ir džiaukitės savimi. Lietuvoje šį masažą dar vadina Anticeliulitiniu masažu.

60 min 69 Eur

Tailandietiškas nugaros, sprando masažas

60 min 59 Eur

Daugelio organizmo funkcijų „keliai“ susikryžiuoja stubure. Jis yra mūsų šarvas, saugantis centrinę nervų sistemą. Deja, visą dieną dirbant sėdimą darbą, stuburas kenčia kaip nė viena kita mūsų kūno dalis. Atsiranda nesiliaujantys skausmai, padidėja nervingumas bei stresai. Stiprus taškų stimuliavimas atpalaiduos Jūsų nugarą ir sprandą ir išlaisvins iš įtampos gniaužtų. 

Tailandietiškas galvos masažas

30 min 39 Eur

Galvos masažas suaktyvina nervų sistemos veiklą. Šis masažas labai naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo streso, padeda malšinti nemigą bei galvos skausmus, migreną. Galvos masažas leis pajusti lengvumą, atsikratyti susikaupusios įtampos, atpalaiduos ir suteiks naujų jėgų.

Tailandietiškas
pėdų taškinis masažas

60 min 53 Eur

Tailando pėdų masažo pagrindas yra refleksologija. Visi vidaus organai yra sujungti energetiniais kanalais su tam tikrais taškais Jūsų pėdose. Jei kuri nors Jūsų kūno dalis negaluoja, vadinasi, kanalais ar meridianais energija srovena vangiai ar net yra užblokuota. Dėl sutrikusios energijos apytakos tam tikrose pėdų vietose kaupiasi nuosėdos. Masažuojant šiuos taškus, nuosėdos išnyksta ir energijos tėkmė vėl atkuriama. Šis masažas nuima kojų nuovargį ir tiesiogiai veikia visą organizmą.

turkish_bath_ritual1.jpg

Hamamo ritualas CLASSIC

Kaitinimasis pirtyje + šveitimas su tradicine Kese pirštine + muilo putų masažas + atpalaiduojantis viso kūno masažas.

90 min 90 Eur

Hamamo ritualas DETOX

60 min 69 Eur

Šiluma ir drėgmė padidina teigiamą purvo procedūros poveikį odai ir visam organizmui. Hamamo procedūros metu kūnas iš pradžių nušveičiamas ir nuprausiamas muilo putomis. Tai padeda atverti poras ir paruošia kūną įvyniojimo procedūrai. Tuomet visas kūnas ištepamas specialia šildančia kauke ir įvyniojamas į plėvelę.  Lengvai prasiskverbęs purvas  išvalo, maitina ir lepina odą. Oda tampa nepaprastai švelni, lygi ir natūraliai švytinti.

Dėl unikalios mineralų koncentracijos purvas ne tik detoksikuoja ir suteikia energijos, bet ir padeda sumažinti odos negalavimus bei teigiamai veikia visą organizmą.

Hamamo ritualas ROYAL

100 min 98 Eur

Kaitinimasis pirtyje + šveitimas su tradicine Kese pirštine + muilo putų masažas + atpalaiduojantis viso kūno masažas + molio kaukė veidui.

turkish-foam-massage-peeling-with-kese-glove-relaxation-spa-centre-masseur-is-making-massa

Kūno šveitimas Kese pirštine

30 min 35 Eur

Procedūros metu pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros, pastebimai pagerėja odos būklė. Oda tampa švelni, glotni ir elastinga.

Procedūros eiga: kaitinimasis pirtyje, šveitimas su tradicine Kese pirštine.

Kūno šveitimas jūros druskos šveitikliu ant Hamamo gulto

Procedūros metu pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros, pastebimai pagerėja odos būklė. Oda tampa švelni, glotni ir elastinga.

Procedūros eiga: kaitinimasis pirtyje, šveitimas su tradicine Kese pirštine.

30 min 40 Eur

Kūno šveitimas ir muilo putų masažas

50 min 59 Eur

Procedūros eiga: kaitinimasis pirtyje + šveitimas su tradicine Kese pirštine + muilo putų masažas.

Pluduriavimas kapsuleje.jpg

Plūduriavimas kapsulėje

30 min 25 Eur

60 min 41 Eur

Plūduriavimas – tai terapija, skirta giliam fiziniam, protiniam ir dvasiniam atsipalaidavimui bei organizmo gyvybinių jėgų atstatymui. Plūduriavimo kapsulėje esantis vanduo yra prisotintas magnio druskos (EPSOM) bei sušildomas iki žmogaus kūno temperatūros. Ši unikali kombinacija leidžia žmogaus kūnui plūduriuoti vandens paviršiuje jaučiant tarsi nesvarumo būseną.

Dėl išorinių stimulų nebuvimo pasiekiama nesvarumo būsena, kūnas visiškai atsipalaiduoja, o smegenų koncentraciją nukreipiama kitur, nes nereikia stebėti ir interpretuoti iš aplinkos ateinančių dirgiklių – skatinamas kūrybiškumas, neverbalinis mąstymas, kai kurie žmonės pasineria į dvasines keliones.

Procedūros nauda: didina endorfino (laimės hormono) kiekį bei stiprina auto-imunines funkcijas, gerina miego ciklų ritmą, mažina tiek fizinį, tiek emocinį stresą, mažina depresiją, nerimą, baimę bei nuovargį.

bottom of page