top of page

Taisyklės, kurių nedrąsu klausti, tačiau verta susipažinti ir laikytis

 1. Nuoširdžiai prašome Jūsų atvykti 10-15 min. prieš SPA procedūrą, kad galėtumėte užsiregistruoti, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti SPA atmosfera. Vėlavimas gali sutrumpinti Jūsų procedūros laiką.

 2. Nurodytas procedūrų laikas apima ir pasiruošimo procedūrai laiką, todėl labai prašome nevėluoti.

 3. Norėdami užsisakyti procedūrą, pasitarkite su mūsų SPA darbuotojais, kurie padės teisingai pasirinkti.

 4. Rezervuodami laiką procedūrai, informuokite mus, jei turite tam tikrų pageidavimų vizitui pas norimą specialistą.

 5. Būtinai praneškite, jei laukiatės ar maitinate krūtimi – parinksime Jums tinkančią procedūrą.

 6. Labai prašome informuoti mus apie bet kokius sveikatos sutrikimus, vartojamus vaistus alergiją ar traumas, neseniai turėtas operacijas, injekcijas. Šie veiksniai gali turėti įtakos parenkant ar atliekant SPA procedūras.

 7. Jeigu peršalote, karščiuojate, prastai jaučiatės – SPA procedūrų reikėtų atsisakyti dėl savo ir mūsų personalo saugumo.

 8. SPA – poilsio ir tylos erdvė. Todėl prašytume nesinešti mobiliųjų telefonų (arba juos nustatyti ,,Skrydžio rėžimu‘‘), kol mėgaujatės SPA, netriukšmauti ir gerbti kitų svečių poilsį.

 9. Nerekomenduojame pradėti procedūros tuščiu skrandžiu arba iškart po valgio, venkite sunkaus maisto bent vieną valandą iki procedūros.

 10. Alkoholis ir procedūros – nesuderinami dalykai. Nevartokite alkoholio prieš procedūras ir iš karto po jų.

 11. Prieš kūno odą puoselėjančias procedūras rekomenduojame procedūros dieną nesiskusti. Naudojamos priemonės gali suerzinti odą.

 12. Rekomenduojame į veido procedūras ateiti be makiažo.

 13. Prieš veido procedūras būtinai užsiminkite apie turimus kontaktinius lęšius, jei turite galimybę, juos išsiimkite procedūros metui.

 14. Atliekant procedūras, Jums bus pasiūlytos vienkartinės kelnaitės. Jei norite, galite dėvėti savo apatinį trikotažą, tačiau įspėjame, kad kai kurių procedūrų metu jis gali būti išteptas procedūrai naudojamomis kosmetinėmis priemonėmis.

 15. Plūduriavimo kapsulėje procedūra rekomenduojama ne anksčiau nei praėjus 3 dienoms po plaukų dažymo. Pilnai neįsigėrusius ar nekokybiškus dažus gali paveikti plūduriavimo kapsulėje esanti didelė druskos koncentracija.

 16. Atvykstant į procedūras patariame pasirūpinti asmens higiena. O pabuvoję pliaže, nusivalykite/nusiplaukite smėlį, kad atliekant procedūras išvengtumėte nepageidaujamo pojūčio odai.

 17. Jeigu Jūsų kažkas netenkina procedūros metu – patalpos temperatūra, muzika, masažo stiprumas – pasisakykite mūsų specialistui. Norime užtikrinti, kad procedūra Jums būtų atlikta nepriekaištingai.

 18. Užsisakę grožio procedūrą SPA centre, ją galite atšaukti be jokios baudos iki procedūros likus ne mažiau kaip 3 valandoms. Jeigu vėluojate atšaukti užsakytą grožio procedūrą, atšaukimo mokestis yra lygus procedūros kainai.

 19. Administracija turi teisę nepriimti kliento, jeigu klientas yra neblaivus ir/ar nuolatos pažeidžia SPA etiketą.

 20. Po procedūros neskubėkite, leiskite sau dar kelias minutes pagulėti ir pasimėgauti atlikta procedūra. Bet vis dėlto neužmirškite, kad po Jūsų gali būti paskirtas kitas seansas. Pasilepinti poilsiu ir pasimėgauti arbatos puodeliu galite tam skirtoje patalpoje.

Linkime malonių pojūčių

bottom of page