top of page

Atkuriamoji veido priežiūros procedūra

60 min 73 Eur

Gaivinamoji veido odos procedūra įkvėpta estetinės medicinos: atkartoja odą atgaivinantį mezoterapijos poveikį.

Individualiai parenkami mezoterapiniai kokteiliai – tai 100 % veiksmingumas brandžiai, sausai ar užterštai veido odai jau po pirmos procedūros:

 • suaktyvina ląsteles,

 • mažina raukšles ir atkuria ovalą,

 • stiprina hidrolipidinį sluoksnį ir odos imunitetą,

 • prisotina drėgme,

 • atkuria odos ir audinių putlumą.

Akivaizdus poveikis jau po 1-os procedūros:

 • sudrėkinta oda 100 % 

 • atgaivinta oda 100 %

 • veidas švyti 100 % 

Stangrinamoji veido priežiūros procedūra

60 min 70 Eur

Hialurono rūgštis, peptidai, EGF nusitaiko į visas veido raukšles su 3 DIMENSIONS WRINKLE raukšles koreguojančia ir veido ovalą modeliuojančia procedūra. Rekordinis efektyvumas mažinant visų tipų raukšles: žąsies kojelės, mimikos raukšlės, gilios raukšlės ir rauklelės ties kaklu bei skruostais.

Procedūros eiga: demakiažas, odos tipo nustatymas, tikslinis raukšlių mechaninis šveitimas, raukšles lyginantis masažas, jauninamoji veido kaukė, kremų sutepimas.

Poveikis: ši procedūra kontroliuoja visų tipų raukšles. Atpalaiduojamos mimikos raukšlės. Užpildomos įdubusios veido vietos. Lyginamos gilios raukšlės. Oda tampa pastebimai putlesnė.

Raminamoji veido procedūra jautriai odai

60 min 70 Eur

Skirta nuraminti net pačią jautriausią odą. Tinka jautrios odos žmonėms, po saulės vonių,  aktyvių, estetinių ir medicininių veido odos procedūrų. Procedūros metu atliekamas:

 • Švelnus šveitimas su enzimu Proteaze – oda tampa skaisti, švelni ir lygi.

 • Raudonį mažinantis išskirtinis ir unikalus masažas atliekamas su šaltais voleliais ir rankomis. Skatinama kraujo ir limfos mikrocirkuliacija, kolageno ir elastino sintezė.

 • Raminamoji vėsinamoji kaukė su vitaminais B3 B5 C, flavanoidais, saponinais, alantoinu ir peptidais puikiai ir ilgam nuramina net ir jautriausią veido odą. Skatina gilų ląstelių drėkinimą, stiprina hidrolipidinę plėvelę ir odos apsauginę funkciją, saugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo. Padeda nuraminti sudirgusią odą ir suteikia jai komforto pojūtį.

 • Kremų sutepimas – tikslingų produktų parinkimas veido ir paakių sričiai.

Veido proceduros (2).jpg

Jauninamoji -  skaistinamoji, pigmentaciją mažinanti procedūra

Itin visapusiška anti-senėjimo procedūra, kuri skaistina, mažina pigmentines dėmes ir tonizuoja odą. Tinkanti taupantiems laiką norint turėti trejopą poveikį.

 

Procedūros eiga: veido odos paruošimas; du šveitimai: mechaninis ir rūgštinis; dvi veido kaukės: valomoji ir lakštinė; veido masažas; kremų sutepimas; nugara palepinama savaime šylančia jūros dumblių kauke; rankų masažas.

75 min 69 Eur

Jauninamoji veido odos terapija

75 min 65 Eur

Išskirtinė, prabangi, jauninamoji procedūra. Alternatyva plastinei veido odos patempimo operacijai. Ypatingas osteopatinis veido masažas su specialiais aksesuarais: voleliu ir lazdele. Šilta vaškinė veido kaukė ypač stangrina odą ir efektingai lygina raukšles.

Veido masažo terapija

Veido masažas sumažina įtampą, nuovargį, pagerina miego kokybę. Tai masažas, apjungiantis veido, kaklo ir dekolte zonas, naudojant įvairius, individualiai parenkamus produktus.

45 min 40 Eur

Japoniškas veido masažas Kobido

75 min 75 Eur

Ilgametes tradicijas turintis masažas apjungia veido, galvos, kaklo ir sprando sritis. Po procedūros jaučiamas jėgų antplūdis, pagražėja veidas ir oda, jaučiamas „liftingo“ efektas.

 • Atpalaiduoja ir suteikia ne tik fizinių, bet ir emocinių jėgų

 • Stiprina ir tonizuoja veido raumenis

 • Mažina mimikos raukšles, skaistina odą

 • Gerina veido raumenų tonusą, medžiagų apykaitą

 • Stabdo senėjimo procesus

 • Valo toksinus ir giliai esančius nešvarumus

 • Normalizuoja odos drėgmės balansą.

Rekomenduojamas siekiantiems skaistesnės ir jaunesnės veido odos. Taip pat patiriantiems daug streso, norintiems atsipalaidavimo ir pagražinti veido ovalą bei odą. 

Deguonies terapija veidui

Procedūra skirta papilkėjusiai, švytėjimą praradusiai, kombinuotai, riebiai veido odai. Poveikis: detoksikuoja, papildo deguonimi, valo, suteikia matiškumo ir švytėjimo, sutraukia poras.

75 min 54 Eur

Drėkinamoji veido odos terapija

75 min 54 Eur

Procedūros metu veido oda bus palepinta šveitimu natūraliais papajų enzimais ir drėkinamąja veido kauke su rudaisiais laminaria dumbliais, kurie gausiai drėkina, pamaitina ir atgaivina net labiausiai išsausėjusią bei pavargusią odą.

Procedūros eiga: veido paruošimas, šveitimas, dvi kaukės, masažas, sutepimas kremais. Nugara palepinama savaime šylančio purvo kauke.

Valomoji veido odos
terapija

75 min 54 Eur

Procedūros metu veido oda palepinama ir odos šveitimu ir valomąja veido kauke, po kurios veido oda atgaivinama akimirksniu!

Procedūros eiga: veido paruošimas, veido šveitimas, veido masažas, valomoji, poras sutraukianti antiseptinė kaukė, savaime šylančio purvo kaukė ant nugaros, rankų masažas.

M 168 Gradiali Visos FB.jpg

Gintarinė veido kaukė

30 min 29 Eur

Šią procedūrą sudaro odos paruošimas, veido odos šveitimas su gintaro pudra, regeneruojanti kaukė, kremų sutepimas. Regeneracinės ir antiseptinės gintaro savybės puikiai tinka veido odos valymui ir būklės gerinimui. Po procedūros pajusite pagerėjusią kraujotaką, jūsų veidas švytės, o ląstelės atsinaujins.

Gintarinis veido masažas

45 min 41 Eur

Procedūros metu tiesiogiai veikiamas visas organizmas: atgaivinama ir šviežia energija „užliejama“ oda, gintaro rūgštis smelkiasi į ląsteles, pagyvindama ir atkurdama jose vykstančius gyvybinius procesus, veido masažo metu jus pasieks gili ramybė. Naudojamos priemonės – pienelis su gintaro pudra, gintaro vanduo, gintarinis aliejus, gintaro šilti maišeliai.

Gintarinė veido terapija

60 min 58 Eur

Regeneracinės ir antiseptinės gintaro savybės puikiai tinka veido odos valymui ir būklės gerinimui. Procedūros metu stimuliuojama dekoltė, kaklo, veido raumenys ir oda. Po procedūros pajusite pagerėjusią kraujotaką, jūsų veidas švytės, o ląstelės atsinaujins.

 

Procedūros eiga: odos paruošimas, veido odos šveitimas su gintaro pudra, regeneruojanti kaukė, masažas, kremų sutepimas.

Greito poveikio veido kaukė + veido masažas voleliais

20 min 22 Eur

Voleliais atliekamas masažas padeda sutvirtinti veido odos raumenis, padidina jų tonusą bei suaktyvina kraujotaką. Kaukė parenkama pagal individualų odos poreikį (jauninanti, skaistinanti, drėkinanti, maitinanti, raminanti).

bottom of page